דף הבית חכמת הקבלה עיסוי שוודי פרחי באך Emf רייקי פנג שואי תמונות

מדיטציה לשנה החדשה תשס"ז/ מאת יהודה בכר

שאפשר לעשות אותה גם בשנה האזרחית החדשה - 2007

הדליקו נרות במספר אי זוגי, קטורת, עמעמו את האורות בחדר, השמיעו לכם דיסק שקט שמתאים למדיטציות, שבו נינוחים או שכבו על מיטה נוחה וקראו את המדיטציה לשנה החדשה. הרגישו חושו חשבו או דמיינו את השינוי הזה כשינוי שחל בתוככם, ואור חדש זה הוא האור שלכם.

ראו איך אתם במרכז היקום במקום שבו נמצאת השנה החולפת, וקו האור שלה הולך ומתקצר עד שהיא נכנסת לתוך חלל גדול שאין לו גבול, גולשת ונעלמת. ובאותו הזמן, מתוך האינסוף והחלל הבלתי נראה, והלא נגלה, פורץ אור גדול ובוהק יותר מקודמו, כאור שביט שקו האמצע שלו מתחבר ונמשך אליכם דרך כל הפתחים שלכם וממלא את כל החללים שבכם שהמתינו בחרדה גדולה לבואו.

והאור של השנה החדשה מפעפע בתוך כל הגוף שלכם, מאיר ומנקה כל חלק בגוף, כל תא ותא כל עורק וכל וריד. עובר לעור ונספג בתוכו בתחושה של קיום העצמי הנפרד שלכם המחבר אתכם להילה השקופה שלכם, ודרך העור עובר להילה...סוגר את כל הקרעים שבה ומאחה את כל החלקים הפרומים.

וההילה שלכם מבהיקה ומבריקה...

והאור הפנימי שלכם מתחבר לאור הכללי שנמשך על כל הנבראים, ואתם חשים באהבה הגדולה המציפה אתכם, ורואים איך מהלב שלכם שבמרכז החזה, ומהלב הגבוה שלכם שבאזור בלוטת התימוס, נמשך אור ירוק וורוד שמציף אתכם תחילה, ולאחר שאתם סופגים אותו לתוככם בתחושה חגיגית, נמשך האור הזה ומציף את כל מי שנמצא לידכם ברגע הזה. ומשם ממשיך אל הסובבים אותו...וכך ממשיך את דרכו לאחרים עד שהאור הירוק והלבן עוטף את כל כדור הארץ והפלנטה. חודר להילה שלהם, ויוצר אפקט מדהים של אור לבן ירוק וורוד שמשתלבים זה בזה כמו צמה הצבועה בשלושה צבעים, וכמו חלה גדולה וארוכה שמתעגלת ונעה בספירלה פנימית מתוך ההילה, חזרה פנימה ולתוך כדור הארץ, ויוצרת טבעות ועיגולים פנימיים המחברים אתכם בתוכם, ומזינים אתכם באהבה שבאה מכם. אהבה של אור לבן ירוק וורוד. אהבה ללא תנאי שמאירה את ישותכם ומחברת כל אחד ואחת מכם לאור של היקום ולשנה החדשה.

ואתם מברכים את האור הזה, ומודים לבורא שנתן לכם אור חדש וטוב יותר להאיר לכם את חייכם גם אם איננו זכאים לו. אור טוב ומיטיב של מידת הרחמים. אור שנמשך עליכם השנה שהוא גבוה יותר ומאיר יותר מהאור שהיה בשנה שחולפת לה ברגעים אלה.

נודה לשנה שחלפה על כל מה שהעניקה לנו, שהכל היה בטובתנו, ונשמח על כך שהיא מתחלפת בשנה חדשה טובה ממנה, כדי שתוביל אותנו בדרך שאנו צריכים ללכת. דרך של הגנה הדרכה וריפוי לנו ולכל עם ישראל. באהבה ובתקוה גדולה שבאה מתוך רחמי הבורא.

ראו את עצמכם שאתם מצויים בתוך רחמיו של הבורא. ראו את עצמכם שכל אחד ואחת מכם בתוך רחם ביום השבת הזה, בטלים לגמרי מכל מעשה, ומקבלים את כל מה שאתם יכולים ורוצים לקבל ולהכיל, ויש מספיק לכולם...

קחו עוד רגע ליהנות מהתחושה הזו שממלאה אתכם עכשיו...

קחו מכאן את התחושה הזו לכל השנה כולה והיו אוהבים ונאהבים על ידי אורו של הבורא הממלא אתכם עכשיו....

באהבה
יהודה בכר

יעוץ וטיפול בפרחי באך

לפרטים וקבלת מידע:

054-4590577/8 
Y_bahar@netvision.net.il

פורום האדם השלם
אתר "חינוך וגן – ילדודים"

אנו מציעים דיסק מדיטציות - "ניקוי אנרגטי ועליה רוחנית" - שנתקבלו מהמסטר הנעלה לחמלה ומהמלאך מיכאל.
וכן מגוון של דיסקים לעבודה רוחנית והתמרה לפרטים לחץ כאן