דף הבית חכמת הקבלה עיסוי שוודי פרחי באך Emf רייקי פנג שואי תמונות

עבודה בדמיון מודרך - סיפור חיינו

חיבור לתת מודע באמצעות דמיון מודרך, זו יצירת שפה מנטלית רבת עוצמה. זהו כוונון המחשבות לצורך בניית המציאות הפיסית שלנו. למעשה אנו עושים הדמיות כל הזמן. מה יקרה אם דבר זה או אחר יתרחש או לא יתרחש. השימוש בטכניקה הזו נעשה לרוב באופן אוטומטי ובלתי מודע. .

למאמר המלא לחץ כאן
אנו מטפלים בדמיון מודרך ומקיימים סדנאות לימוד הכוללות מדיטציות מודרכות ומושמעות. כמו כן, טיפול באומנות - כתיבה (יצירה) מדיטטיבית וציור מדיטטיבי. כל מטופל מקבל דיסק של היצירה שנכתבה איתו ועבורו - שיר,מאמר או סיפור.

תהליכי כתיבה וסליחה - תהליך הכתיבה הוא תהליך מורכב של הזנת הרעיונות מהמוח אל היד, והתוצאה היא מוצר או יצירה, שאנו שופטים על פי מה שאנו משיגים או מבינים. תוך כדי כתיבה אנו גם מפעילים חוש של ביקורת. ביקורת מבנית, צורנית, ביקורת תוכנית, וביקורת לשונית. לכן הכתיבה נושאת בתוכה גם תגובה פנימית שלנו לכתיבה ולתהליך כולו. שילוב של מחשבה עם מעשה, סיבה ותוצאה. תהליך שלם של הטמעה והשלמה של האנרגטי בתוך הפיסי, חיבור לאמת ועקירת השורש הריגשי מתוך ההדחקות שלנו (דוגמת העבודה על הילד הקטן שבנו) כדי לפרק את המטענים העודפים שאינם משרתים אותנו יותר, אבל מפעילים אותנו בחיינו בכל יום ובכל שעה, בכל פעולה או תגובה כלפי עצמנו וכלפי הסביבה שלנו. למאמר המלא לחץ כאן


תיקשור

בכל אחד מאיתנו יש את היכולת לתקשר. הדבר לא מצריך מאמץ מיוחד, אלא מודעות שלנו לכך שמסרים עוברים דרכנו בלאו הכי, ויש לנו זכות לקבל אותם גם אם לא נעשה מאמץ מיוחד לשם כך. התבנית שלנו שבה אנו 70% מים, מאפשרת את הזרמת הידע העליון דרכנו באופן פשוט וטבעי כחלק של מהותנו. למאמר המלא לחץ כאן


חיבור בין גוף ונפש - חיבור לנשמה -

חיבור לנשמה - מאת המלאך מיכאל ובסיועו של המסטר הנעלה לחמלה.

הנשמה מתכרבלת בתוך הגוף כמו אותה פנינה שמתכרבלת בתוך הצדפה בתוך הים. כמה היא יפה, טהורה ונקיה. כמה היא זקוקה להגנות בתוך העולם שלנו, בכדי שתוכל לשרוד בו.
כל ההגנות האלה מונעות ממנה את הגישה הישירה לעולם הזה. ויכולת הגילוי שלנו ע"י הסרת המחיצות האלה, מקרבת אותנו לנשמתנו, ויחד עם זה מקרבת אותנו לבורא.
גילוי הנשמה הוא חשיפת האני האמיתי שלנו ואת היותנו חלק אלוה ממעל.
זה הגילוי שלנו שהוא עילוי של נשמתנו. פתיחת הערוצים הפנימית שלנו וראיית האור המהבהב בתוכנו. ראיית האור המאיר והמתלהב בתוך כל הקליפות המסתירות אותו בתוך הלבה והלב של היותנו.
ביום כיפור עשינו את הצעד הראשון ובהמשך השנה, אם נתן לתהליך הזה לקרות בתוכנו, ילך האור ויגבר, ויוסרו כל המכשולים לגילוי העצמי הגבוה שלנו ואור הנשמה הטהורה יפיץ ויחבר את כולנו לאחדות הנשמות.

דף הסבר - לחיבור מלאכי לנשמה מלווה במידיטציות של המלאך מיכאל ובשיתוף שרף הילת הורד

אתם מוזמנים ליצור קשר כדי להתחבר לאני העליון שלכם ולנשמתכם.


פנג שואי קלסי -


סדנת פנג שואי קלסי        מתקיימת   בכפר סבא
  פרטים והרשמה
09-7671623
או 054-4590477/8
הרשמה באי מייל
פרטים נוספים על הסדנה/קורס


פתיחת הערוצים האנרגטיים של הבית

עונת האביב הוא זמן מצוין  לשינויים. במעגל חמש האלמנטים מקושר האביב עם לידה, פריצת דרך והתחלות חדשות. גם ביהדות אנו מוצאים שבעונת האביב, בחג הפסח, אנו נוטים לפתוח ולאוורר את הבית. לנקות ולתחזק מקומות שבדרך כלל לא מגיעים אליהם ביומיום. פתיחת החלונות לאביב הזה יכולה להיות פתח להתחדשות ולצמיחה מחדש. אנו פותחים את החלון כדי להכניס אוויר נקי ושמש ויחד איתם נפתחים הערוצים האנרגטים של הבית. להמשך המאמר....
יצירת גב למבנה של בית או עסק באמצעות "הר".  הגב משרה אוירת ביטחון. המדובר במה שנקרא בפנג שואי "הר": זהו התומך באנשים שנמצאים בתוך המבנה, וצריך לעשות זאת בצורה ברורה. יש להקצות את המקום הנכון שיהיה ההר והגב של הבית. גב הבית יכול להיות מבנה חיצוני (בנין), גדר, עצים גבוהים שמסתירים את הבית. אבל כל זה צריך לקחת בחשבון שגב הבית צריך להיות במקום הנגדי לחזית המבנה. את החזית צריך לאתר. לא תמיד החזית היא שער הבית או הכניסה הראשית. מאמר - פנג שואי קלסי


שיטת האיזון - EMF

ידוע לנו שאנו מנצלים קרוב לעשרה אחוז מהפוטנציאל שלנו.  מה באשר לתשעים האחוזים הנותרים?

באפשרותנו להכיל את מלוא המיטען של ישותנו. טכניקת האיזון של השדה האלקטרו מגנטי – EMF, היא המובילה אותנו למימוש מלא של הפוטנציאל שלנו!

טכניקת האיזון EMF, היא שיטה אנרגטית שנוצרה כדי להאיץ את המיזוג בין הגוף לרוח, כך שתוכלו להגביר את בריאותכם, ולהשתתף בנס שהנכם.

הטיפולים מתבצעים על פי התקדמות המטופל בתהליך, ובהתאם לצרכים שלו. אפשר ורצוי לחזור על שלב או טיפול מסויים פעמים אחדות כשחשים שזה לטובתו הנעלה של המטופל, או כשהמטופל מבקש זאת.
מאמרים והרחבה על שיטת הטיפול EMF

להלן רשימת הסדנאות והטיפולים שלנו לכל המעונינים באזור השרון וכפר סבא.

כשאדם בא לעולם הוא מקבל ארגז כלים

ואם ידע לנצל אותו הייטב ,יזכה לאושר גדול ושלווה בלב. סרגל כדי שתמיד ילך בדרך הישר. עיפרון לרשום רעיונותיו, ומחק למחוק את המיותר. זכוכית מגדלת להעריך גם את הדברים הקטנים. מפתח לפתוח את הדלת כשבאמת מוכנים. <לכל אחד יש כלי שונה או נוסף
אך כדאי לזכור שכל כלי נותן ערך מוסף.
כשאנו לומדים בחיים מכל מה שקורה לנו
אנו מוסיפים כלים נוספים לארגז הכלים שלנו.
אבחנה
הבחנה
תשומת לב
לתפוס את הרגע
לגדול
שתהיה לנו שנה טובה ומלאת הפתעות לטובה

חוכמת הקבלה

בחיינו אנו עוברים חוויות רבות. כל החוויות בעולם הזה נבחנות לפי קריטריונים מוכרים לנו. באמצעות חמשת החושים אנו בוחנים את "הסביבה" בה אנו חיים לפי מה שמוכר לנו: עפ"י הטעמים, המראות, הצלילים...בעצם מה שאנו בוחנים ורואים בסביבה זה מתוכנו ואיך ואיפה זה נמצא יחסית לנו. אין לנו דרך אחרת לבחון את הדברים. אנו חיים בתוך "קופסא שחורה" שנקראת גוף האדם שיש לה חמישה פתחים אל העולם החיצון. רק האור הנכנס דרך הפתחים הללו הוא הדרך שלנו להתקשר עם סביבתנו. אם נסתם פתח אחד, למשל ראיה, משתנה ההתייחסות שלנו אל הסביבה . אין אנו יכולים לראות מישהו שנמצא לידנו. האם בשל כך הוא מפסיק להיות שם? בודאי שלא. אלא שאנו לא יכולים לדעת שהוא נמצא שם כי איננו יכולים לראות אותו. אולי נוכל לקלוט אותו בחוש אחר?
מאמרים על חכמת הקבלה


חדש!! חדש!!!
רייקי לייטיריאן - וקרני לייטיריאן
ששת תדרי הרייקי לייטיריאן בסדנאות וחניכות (כיוונונים)אישיות וקבוצתיות.
על פי מכון הלייטיריאן הכולל רישום במכון ותעודת הסמכה.

סדנאות רייקי
מקורו של הרייקי לייטיריאן

אנו מעניקים חינם את החיבור-המלאכי הילת הורד.
ניתן לעשות זאת במדיטציה מודרכת במפגש פנים מול פנים, באמצעות הטלפון, או בשליחה מרחוק.
---------------------------------------------------

  פרטים והרשמה
09-7671623
או 054-4590477/8
הרשמה באי מייל

סדנת סוף שבוע - רייקי   1+2      מתקיימת  בביתנו בכפר סבא 09-7671623, 054-4590477/8

רייקי

רייקי הוא הכינוי היפאני של אנרגית החיים האוניברסלית ושל דרך רוחנית להתפתחות והעצמה אישית. בצלמו ובדמותו יצר את האדם. וכיוון שכך, אכן ניתנה לנו גם יכולת הקבלה וההתחדשות. אנרגית החיים הקוסמית היא אנרגיה של אהבה טהורה שחוצה את הגבולות והמחסומים של המוח האנושי. יכולת זו מובנית בנו ואנו מסוגלים באמצעות רמת המודעות שלנו להגיע ליכולות ריפוי ואיזון של האנרגיה שבנו באמצעות ריפוי עצמי, או ריפוי אחרים. די בכך שנניח את כפות ידינו על המקום בגוף בו היתה הפרה של האיזון האנרגטי. ביכולתנו לשמש מתווכים של האנרגיה האוניברסלית המוחלטת ולהעבירה למי שזקוק לה. רייקי מאזנת ומפיחה אנרגית חיים בכל מה שנקרה בדרכה ולכן היא משמשת גם כדרך עדינה ונוחה לטיפול בבני אדם, בעלי חיים וצמחים. באמצעות הנחת ידיים על גוף המטופל מועברת האנרגיה האוניברסלית אל המטופל.

סדנאות רייקי
ההסטוריה של הרייקי ומאמרים נוספים


ארומתרפיה.

ארומתרפיה הינה שיטת טיפול, המבוססת על שימוש בשמנים אתריים ומתבצעת בצורתה העיקרית בעיסוי. שמן אתרי הינו החומר הפעיל והריחני, ארומתי,  המופק מצמחים, עצים ופרחים ומטרתו להוביל את החומרים הפעילים בתמצית לתוך הגוף.  לשמנים פעילות מופלאה: השמן חודר דרך העור, מגיע למחזור הדם, מטהר את האיברים הפנימיים ומופרש בשתן. בזכות פעילות זו ניתן לטפל במגוון בעיות גופניות חריפות או כרוניות באמצעות מריחה בלבד, מומלץ ביותר לתינוקות ולחולים כרוניים, אשר מוגבלים בתרופות.


פרחי באך

מדובר בטיפול בתמציות שהופקו מפרחים אשר פועלים על האדם באופן עדין ביותר. בעזרת התמציות ניתן לאזן את נפש האדם ולגשר על הפער שבין הנפש ובין הגוף.   באמצעות פרחי באך ניתן לטפל בפחדים, חרדות, דאגת  יתר, חוסר ביטחון,  חוסר מיקוד, דיכאון, כעסים, תקיעות.

 

מאז התחלנו את המסע, השיר מלווה אותנו מאז, ונראה לנו שמסע זה רק התחיל:

שיר המסע/ יהודה בכר

במסע הזה זה הגוף
.זו הכסות
במסע הזה מול ים האור
.בונה לי דמות

מביט אל המראה
מסע ארוך התחיל
קרוב אל הבריאה
.אורז את התרמיל

.ממני אלי.חוזר על עצמי
.מתפייס עם הגוף המורחב
המסע אל עצמי מיום ליום
.הרבה יותר מורכב

במסע הזה זה הגוף
.וזה השביל
למסע הזה לקחתי גלימה

מקל ותרמיל.


מסר מעגל האור של מטטרון

אור בוהק מאיר לכם השנה. אור כחול מרפא ומתמיר. אהובים אתם וברוכים בטוהר וביושר. בני הנאמנים. שנת 2007 תהיה שנה יפה של יושר והגשמה בטוהר המידות. אתם נכנסים לחלקים הגבוהים של העשור ומתכוונים לקראת מלאת העשור הראשון של שנת האלף השניה.
מסר לשנת 2007
מדיטציה לשנה החדשה שאפשר לעשותה גם בשנה האזרחית החדשה 2007


מדיטציה לשנה החדשה תשס"ז/ מאת יהודה בכר
הדליקו נרות במספר אי זוגי, קטורת, עמעמו את האורות בחדר, השמיעו לכם דיסק שקט שמתאים למדיטציות, שבו נינוחים או שכבו על מיטה נוחה וקראו את המדיטציה לשנה החדשה. הרגישו חושו חשבו או דמיינו את השינוי הזה כשינוי שחל בתוככם, ואור חדש זה הוא האור שלכם.

ראו איך אתם במרכז היקום במקום שבו נמצאת השנה החולפת, וקו האור שלה הולך ומתקצר עד שהיא נכנסת לתוך חלל גדול שאין לו גבול, גולשת ונעלמת.
ובאותו הזמן, מתוך האינסוף והחלל הבלתי נראה, והלא נגלה, פורץ אור גדול ובוהק יותר מקודמו, כאור שביט שקו האמצע שלו מתחבר ונמשך אליכם דרך כל הפתחים שלכם וממלא את כל החללים שבכם שהמתינו בחרדה גדולה לבואו.
להמשך המדיטציה לחץ על הקישור
מדיטציה לשנה החדשה

יעוץ וטיפול בפרחי באך

לפרטים וקבלת מידע:

054-4590577/8 
Y_bahar@netvision.net.il

פורום האדם השלם
אתר "חינוך וגן – ילדודים"

אנו מציעים דיסק מדיטציות - "ניקוי אנרגטי ועליה רוחנית" - שנתקבלו מהמסטר הנעלה לחמלה ומהמלאך מיכאל.
וכן מגוון של דיסקים לעבודה רוחנית והתמרה לפרטים לחץ כאן