דף הבית חכמת הקבלה עיסוי שוודי פרחי באך Emf רייקי פנג שואי תמונות

הדרכה ומידע בהיר מישויות האור / מאת יהודה בכר

בכל אחד מאיתנו יש את היכולת לתקשר. הדבר לא מצריך מאמץ מיוחד, אלא מודעות שלנו לכך שמסרים עוברים דרכנו בלאו הכי, ויש לנו זכות לקבל אותם גם אם לא נעשה מאמץ מיוחד לשם כך. התבנית שלנו שבה אנו 70% מים, מאפשרת את הזרמת הידע העליון דרכנו באופן פשוט וטבעי כחלק של מהותנו.

מתקשרים - עושים גלים

האנרגיה האוניברסלית נקראת קי או צ'י בסינית ופירושו: "אֵד ואורז" אֵד – הכוונה לאֵד של מים שהוא מצב הצבירה האנרגטי של המים, אפשר לכנות זאת במושג הקבלי "מים קרושים" שהוא הרקיע המפריד בין מים למים (מים עליונים למים תחתונים) . במאמרי "תהליכי כתיבה וסליחה":

http://yeladudim.media4u.co.il/holistic/KTIVA.asp

כתבתי לגבי מהות המים כך:" עכשיו הנטייה תהיה של ניקוי פנימי של האדם באמצעות שטיפה של המים הפנימיים שלו עצמו, וכפי שאנו יודעים, האדם עשוי מ-70% מים. וכבר נאמר שיש למים השפעה חזקה מאוד על האדם, לא רק במובן של טיהור אלא גם של זיכרון. המים זוכרים. וכפי שהמים זוכרים, הזיכרון הזה מוטבע באופן גנטי בבן האדם. זה מאפשר לו את העברת הגנים שלו באמצעות ההזרמה והזרימה שלו מהיותו במצב נע ובתנועה." (התייחסותי לזיכרון של המים לקוחה ממחקרו ומספרו של אימוטו "מסרים מהמים").

המים הם הבסיס וההתחלה של הבריאה. בתורה כתוב: "ורוח אלוהים מרחפת על פני המים". אלו הם אותם מים בראשיתיים שכל הבריאה כלולה בהם.

אין ספק שלְמָיִם ולאנרגיות השונות של האור שנכנס לתוך המים ומקריש אותם והופך אותם למציאות של "אֵד" יש השלכה והמשכה מהמים. הידע העליון שמועבר באמצעות הגנטיקה, קיים בזיכרון הקולקטיבי שלנו בתוך המערכת הזו של המים. המערכת הקרושה של האנרגיה שבה ההדרכה והידע מועברים אלינו בתוך הזיכרון של המים, באיכויות של "האד" וה"אורז", שהוא האנרגיה האוניברסלית על כל תדריה ומערכיה, והספקטרום הרחב שלה שכולל את מערכי המים והאור כתבניות של הגשמתה. "אד" שהופך ל"אורז" ומים עליונים שהופכים ל"רקיע". ובתוכם, ההדרכה העליונה מעבירה אלינו מסרים, תובנות והדרכה שוטפת כל הזמן ובכל מובן שהוא. בתנועה גלית וספירלית שהיא התנועה של האור והמים והאור בתוך המים.

עלינו לאפשר למידע בהיר והדרכה בהירה להגיע אלינו במודע תוך יצירת כוונה נכונה, אותה אנו מאמנים בתודעה ובהכרה שלנו. ככל שהכוונה והאמונה שלנו, שהדבר אפשרי ונכון עבורנו, תהייה ברורה וחד משמעית, נוכל לראות איך המסרים האלה עוברים לחלקים הנגלים שלנו ויורדים לתוך התודעה, כמידע זמין והדרכה פונקציונלית בכל עת ובכל זמן שאנו זקוקים לה. אלה הן תובנות, הברקות, ראיית עולם חדשה ויכולת חדשה לחוות דברים שהיו חבויים בתוך היכולת המוגבלת שלנו לפרש אותם בדרכים חדשות.
העניין הופך להיות חלק בלתי נפרד מאורח החיים שלנו ואנו פותחים את המקום האמיתי שלתוכו תכנס תשובה אמיתית מההדרכה. אם יש בקשה או שאלה אמיתית, צריך להיות "כלי" שיכיל את התשובה והמענה . הרצון של האדם לדעת, הופך אותו לכלי, שמפעיל רצף גלי של רמות תדרים לתוך מעגלי האנרגיה העליונים כדי להביא את התשובה לשואל. כפי שב"קבלה" ה"רצון" הוא "הכלי" לקבלת ה"אור".

המתקשר עובד כערוץ תקשורת. כעין צינור להעברת הידע והמידע לעצמו ולאחרים. האנרגיה של השאלה פועלת כמגנט לשם משיכת האנרגיה של התשובה. שאלה ותשובה הם הפכים שמשלימים האחד את השני כדי ליצור הרמוניה ואיזון. התבנית הזו פועלת ביקום בכל המישורים. כאשר יש שאלה וקיימת תשובה עבורה, המערבולת והספירלה של העברת המסרים נעלמת. ובזה מסתיים שלב זה בתהליך במצב של מים רגועים ושקטים. ובמצב האנרגטי יש שקט, רוגע, שלווה ו"שביעות רצון" שזה מצב של מילוי הכלי – שובע ב"רצון" שהוא "כלי".

כך הדבר לגבי כל מצב של נתינה וקבלה. ברגע שמופעל צד אחד, ומופעל עליו כוח נגדי והופכי שמנטרל אותו, נוצרת פעולת הארקה וקרקוע והאנרגיה העודפת מתנדפת ומתרוקנת. שני הצדדים מנוטרלים ונוצר איזון ביניהם.

בדידות והתבודדות

הספקטרום שלנו בראיה ובשמיעה הוא מוגבל. למרות זאת אנו יכולים להבחין בכך שאיננו לבד ביקום. ישויות האור הן חלק מהספקטרום שאיננו יכולים לתפוס, לראות או לקלוט ללא חוש נוסף טלפתי ואינטואיטיבי. אך האם בדרכנו לפתח חוש זה עלינו לבטל את מהותנו האנושית בהיותנו חלק מהעולם הפיסי הנתפס באמצעות חמשת חושינו?

ישויות האור, והחברים האתריים שלנו מקדישים את מלוא מרצם להדריך בני אדם וללמדם את הדברים שהם מעבר לבסיס החייתי והבהמי, כדי לקשור אותם להוויה של מה שמעל ומעבר ליכולת התפיסה של השכל. אך אין הם מהווים תחליף לחברות אנושית כאן ועכשיו, גם אם הם זמינים לנו בכל עת ובכל מקום. היכולת הבלתי אנושית שלהם היא המגבלה הראשונה במעלה שלהם. וכיוון שהם לא אנושיים, ואין להם גוף או צורת הגוף, אי אפשר לגעת בהם או למשש אותם, לחבוק אותם כשיש לנו התפרצות של שמחה או התפעלות, או לקבל מהם ליטוף אוהב. הם מלמדים אותנו על אהבה בלתי מותנית של נתינה בלתי מוגבלת, אך הם מוגבלים בכל מה שקשור למהות האנושית. הם לא חווים חוויות של כאב או תסכול, ואינם כועסים או טועים לעולם. מעלתם היא גם המגרעת המשמעותית ביותר. לכן אין הם יכולים להיות תחליף לחבר שהוא בן אדם, שנותן כתף או טועה כמונו בזמנים כאלה או אחרים.

כפי שהם מאירים את דרכנו, הבחירה בין הדרכים וההזדמנויות השונות היא שלנו בלבד. כך גם לגבי האמונה. רק אם היא קיימת בנו, הם יכולים לתמוך ולחזק אותה.

כשאנחנו סגורים, וכשאנו "מלאים" בדיבורים ושיחות עם עצמנו, איננו כד ריק שלתוכו ניתן ליצוק את האמיתות, הידע וההדרכה שאנו כל כך רוצים לקבל.

פעמים רבות קורה שסערת רגשות, פחדים או כעסים, מונעים מאיתנו את היכולת לתקשר או לקבל מסרים. הצד שלנו בתקשור חסום למרות שהמערכת קיימת, והבקשות שלנו נשמעות... אך משום מה אנו חשים שאין תגובה בצד השני. שימו לב! לא מדובר בזה שהצד השני לא שומע אותנו או לא מגיב... אלא בכך שהמערכת מהצד שלנו נחסמה על ידנו בתודעה, וכתוצאה מכך קבלת התגובה והמסר לו אנו מצפים מוגבלת.

הזיכרון הקולקטיבי שלנו, שבתודעת המים החיצונית לנו, מתקשה לבעבע ולפעפע פנימה, ולהתלכד עם ה"סימנים" הגנטיים האתריים שלנו בהילה, על מנת לתעד מחדש ולשחזר את המסרים שאנו מבקשים. במקום זה, המערכת הפנימית המבודדת שלנו, מתלכדת עם אותם סימנים. נוצרת אשליה שהשחזור נוצר והחיבור לזיכרון ולתודעה הקולקטיבית מתקיים, בו בזמן שגוף הרגשות שלנו מפריע וחוסם את התדרים בכיוון אלינו, כי רגשות חזקים שלנו מעמידים את התודעה העצמית שלנו במרכז. אנו מרגישים את עצמנו ואת נוכחותנו, ומפריעים לזרימה

השוטפת והחופשית של תדר התקשור. תכונה עיקרית של גוף הרגשות היא פעולה ראשונית של הצפה. הרגשות צפים וגואים בתוך ה"כלי" כאילו היו חלק מתודעת המים ואנרגיית האור שבתוך המים, ויש תחושה שהוא מלא עכשיו. או כפי שכתבתי קודם – "שבע רצון". תענוג אשלייתי שממלא. כעס, זעם פורקן מתפרץ או התרגשות ולחץ שלא באים מהחיבור לשפע ולהדרכה ביקום, אלא מתוך התחושה של "אני ואפסי עוד".

איך נדע שהשחזור הזה הוא אשליה?

השחזור הגנטי מחזיר אותנו שוב ושוב למעגלים חסרי תוחלת וחסרי תכלית, שפוגעים בגוף הפיסי שלנו. כיוון שהגוף נועד להתחבר לאנרגיות מזון ומידע חיצוניות כדי להטמיע אותן בתוכו, ובכך לבנות את הגוף ולהזין את עצמו מהם, כאשר הוא מתחבר לאנרגיות המידע המקומיות, של עצמו, הוא מתיש את עצמו, ומכלה את מאגריו הפנימיים, עד כדי כך שהוא נוגס בבשר החי, בשרירים, ברקמות, ובשלד הגוף הפיסי. כפי שקורה הדבר כשלא מגיע מזון (אוכל) לפיו, והוא הולך ומצטמק. כשגוף הרגשות שולט בו, הוא מנתק ומבודד אותו מכל מערכות ההזנה האפשריות.

משפחת האור

ישויות האור איתן אנו מתקשרים הן חלק מהמילייה והמשפחה שלנו. איתם אנו מתגלגלים ויחד איתם יורדים לעולם הזה. חלק מההחלטות שלנו לרדת ולהתגלגל לכאן, מוטבעות בכך שחלק מהמשפחה או חלקי נשמה שלנו נשארים שם למעלה, ומשמשים לנו עוגן. עוגן של הנשמה שלנו הוא אותו חלק שלנו שלא ירד לכאן אך באמצעותו אנו יכולים לחוות את העלייה הרוחנית והעולמות העליונים שבשהותנו בעולם הזה נעלמים ומוסתרים מאיתנו. כך גם לגבי בני משפחת האור שלנו. החיבור שלנו למעגלי האנרגיה העליונים עובר דרך קו אור - כעין סרט שקוף שמחבר אותנו למקור נשמתנו, אך איננו חשוף לכל אורכו. בכל פעם שאנו עולים ברמות האנרגטיות ובחשיפה לאור הרוחני העליון, נחשף גם קו האור הזה בחלקיו הגבוהים יותר המתחברים למעגלים האנרגטיים הגבוהים יותר בספירלה שמגיעה עד לקצהו של היהלום השמימי, שהוא גוף האור העליון ביותר, הגבוה והחיצוני ביותר העוטף את כל המערכת הזו כקריסטלים ויהלומים שקופים, המבטאים את נוכחותם של שרתי ומלאכי עליון ואף מטטרון עצמו.

לכל אחד מאיתנו יש תפקיד בעולם הזה. באנגלית זה נקרא ROLE. וזה אומר שבגלגול שלנו, אנו משחקים תפקיד כפי שמשחקים בתיאטרון. התפקיד הופקד בידינו ביום הפקודה שהגענו לעולם הזה, והוא הפיקדון שלנו. אנו צריכים לבקש ולהתפלל שנוכל לבצע אותו באופן הכי טוב שאנו יכולים. באחריות ובאופן מלא עד שנמצה אותו עד תום. מתוך תמימות שכל מה שאנו עושים נעשה בשאיפה להשלים את המשימה. היינו, לעשות אותה שלמה בתמימות וללא מתום או דופי.

מייקל ניוטון כותב בספריו שיש מדריכים רוחניים שמתגלגלים לכאן בגוף כדי לסייע לנו בעולם הפיסי ולהדריך אותנו בכל צעד שאנו עושים, ובמקרים מסויימים, בשעת סכנה, הם אף לוקחים עליהם את המטלה כפי שהוגדרה מראש ומחליפים אותנו "מול האש" כדי להגן עלינו מפני מעשה או בחירה שאינם בתחום התפקיד שלקחנו על עצמנו כשירדנו לעולם הזה.


מצבים בתיקשור:


התקשור עובר כשהמוח במצב מדיטטיבי של גלי אלפא שהוא חצי טראנס – מצב של ערות

ומודעות לסביבה, או במצב של טראנס מלא – שאז אין מודעות לסביבה, וזה מצב של קבלה והשתלטות מוחלטת של הרוח (הישות או המדריך) על הגוף של המתקשר. במצב כזה גם הקול

של המתקשר נשמע שונה והגוף נמצא בפוזיציה רפויה לחלוטין. קחו לתשומת לבכם שבמצב כזה, מימדי הזמן יכולים להתעוות, ויכולה להיות השלכה מהתת הכרה והתת מודע בזמן התיקשור כפי

שקורה הדבר בחלום. כשאתה נכנס לטרנס עמוק, אתה יכול לחוות חוויות שאחר כך תחשוב שהן התקיימו במציאות ובחוויה, אך הם לא היו מעולם. הקשר המדיטטיבי הזה יכול לכפות על ההכרה אמיתות מעוותות. זה דבר שצריך לקחת בחשבון, כדי לא לאפשר את קיומו של מצב כזה בכל רגע נתון.

 

זמינות היתר של המדריכים וישויות האור, בכל זמן ובכל מקום, יכולה לטעת בנו אשליה של כוח לא מוגבל ויכולת לקבל את כל האינפורמציה כל הזמן על כל אחד. לכן יש לשים לב לכך שאין להיכנס לקלטות ולמידע בספריות האקאשיות מבלי לבקש את רשותו של מי שלגביו רוצים לקבל אינפורמציה. חובה לצמצם את ה"רצון" למצבים מוגדרים מראש, ולא לאפשר לתיקשור להתמשך מעבר לגבולות אלה גם אם היכולת לתקשר היא מולדת, פשוטה, זמינה לכל וללא מאמץ מיוחד. כדי שהערוצים לתיקשור יהיו זמינים ונקיים, כדאי להתנסות בהם בכל עת ובכל מקום. איכות הקשר עם המדריכים שלנו עולה ומשתפרת ונעשית מהירה ובהירה בכל המצבים. 

יעוץ וטיפול בפרחי באך

לפרטים וקבלת מידע:

054-4590577/8 
Y_bahar@netvision.net.il

פורום האדם השלם
אתר "חינוך וגן – ילדודים"

אנו מציעים דיסק מדיטציות - "ניקוי אנרגטי ועליה רוחנית" - שנתקבלו מהמסטר הנעלה לחמלה ומהמלאך מיכאל.
וכן מגוון של דיסקים לעבודה רוחנית והתמרה לפרטים לחץ כאן