דף הבית חכמת הקבלה עיסוי שוודי פרחי באך Emf רייקי פנג שואי תמונות

הסיפור של חיינו

חיבור לתת מודע באמצעות דמיון מודרך

 

חיבור לתת מודע באמצעות דמיון מודרך, זו יצירת שפה מנטלית רבת  עוצמה. זהו כוונון המחשבות לצורך בניית המציאות הפיסית שלנו. למעשה אנו עושים הדמיות כל הזמן. מה יקרה אם דבר זה  או אחר יתרחש או לא יתרחש. השימוש בטכניקה הזו נעשה לרוב באופן אוטומטי ובלתי מודע.

נזק לא מודע

ישיבה לא נוחה באופן לא מודע ליציבה שלך, יכולה לגרום לנזק בלתי הפיך לעמוד השדרה. לכן כדאי להביא זאת למודעות שלנו. לחיות בתוך עולם מודע המשפיע ומושפע מהתת מודע, ויש קוים מקבילים בינו לבין הגוף הפיסי ובינו לבין התת מודע.

מצב רגשי עמוק וקשה באופן לא מודע אליו אנו נקלעים, עלול לגרום לנו נזק. אנו עלולים לבנות  בדמיוננו מצבים הנובעים מהמצב הרגשי הזה כגון חרדה, מבוכה או התמכרות, ולהביא מצבים  אלו אל תוך חיינו.  הגוף הרגשי שלנו מגיב ראשון, ומאלץ אותנו להתמודד באופן לא מודע. חרדה , גורמת להתגברות בייצור אדרנלין בדם, וזה גורם לדפיקות לב מואצות. מבוכה , גורמת להתרחבות נימי דם, ומזה נוצרת לעתים גם הסמקה באזור הפנים. התמכרות , גורמת לתחושת הנאה שהגוף לא יכול להכיל, ובסופו של דבר נוצר במוח מצב של זיכרון מלהיב ומענג שהגוף רוצה לחזור עליו...

מרחב מוגן

חשיבות ההדמיה – בדמיון מודרך היא ביצירת מרחב מוגן עבורנו, כדי לנטרל את התגובות הרגשיות המיידיות, ולאפשר כניסה של תודעה או מודעות חשיבתית לתוך המימד הזה של חיינו. מימד זה יוצר ריחוק וחשיבה מותנית לצורך הפגת המתחים והלחצים. ואז התגובה ממצב של שלווה ונינוחות מאפשרת פעולה שקולה או מאוזנת שמשפיעה גם על הסביבה שלנו.

משככי כאבים

חלק מתפקודי המוח הם לשחרר משככי כאבים לתוך הגוף, ולטפל בגורם הכאב. וכשהדבר לא נעשה, אנו משתמשים בדמיון מודרך, כדי להדריך את המוח לשלוח את משככי הכאב או להתעלם מהכאב. כמובן שיש לטפל בגורם לכאב. אך לעתים קרובות ניתקל במצבים בעייתיים כגון אלרגיות שהמוח יוצר דווקא במגע עם חומרים שהם טובים ובריאים לגוף... כמו למשל קמח או חיטה.

מידע חדש במוח

הדמיון המודרך מטביע מידע חדש במוח ובתאי המוח, ומעורר אותו לתגובה חדשה ככלי חשיבתי וכיצרן של כימיקלים. בזה נוצר מעגל מבריא של תאי מוח שמוטבע בהם המידע החדש, והתפקוד הבריא שלהם מחולל בהם תגובה חיובית. מתחדשים ההקשרים בין הנוירונים לאזורים שונים במוח, אותם אזורים שהקשר אליהם היה חסום פיסית, או שהמידע שאוחסן בו הגיב על פי דפוסים ואמונות ישנות שאינן משרתות אותנו יותר.

דמיון מודרך מנסה לחולל תחושות, הבנות ורגשות חיוביים דרך יצירה, סיפור, שיר, פואמה תוך התמקדות בהצלחה אישית, ניצחון גדול, או ריפוי שמתרחש פה ועכשיו.

המוח איננו מבחין בין מציאות לדמיון. כשצופים בסרט עצוב, מתמלאות בלוטות הדמעות ואנו בוכים. אנו מדמיינים שהמצב המתואר בסרט, יכול לקרות גם לנו בחיינו בדומה לתסריט שמוצג בסרט, וזה מעורר את התגובה הזו דרך המוח. האין זו דרך של הדמיה שעוברת דרך המנסרות והמסננים של מוחנו?

הדמיון המודרך מטביע במוח את האפשרות שאפשר לצאת מזה בדרך אלגנטית ונוחה. מידע חדש בתאי המוח מחליף את המידע הישן ומתעוררת תגובה במישור החשיבה ובמישור הכימי בגוף, באמצעות הבלוטות והפרשת חומרים מיטיבים בגוף, שמשנים את התגובה הפיסית לתגובה תפקודית חיובית.

הסיפור של חיינו

הסיפור של חיינו הוא הפנטזיה שלנו, אותה יצרנו בעצמנו. באותה פנטזיה - נוכל למצוא את נקודות החולשה שלה ולהפוך אותם ליתרונות שיעזרו לנו לכתוב אותה מחדש לטובתנו הנעלה ביותר.

יעוץ וטיפול בפרחי באך

לפרטים וקבלת מידע:

054-4590577/8 
Y_bahar@netvision.net.il

פורום האדם השלם
אתר "חינוך וגן – ילדודים"

אנו מציעים דיסק מדיטציות - "ניקוי אנרגטי ועליה רוחנית" - שנתקבלו מהמסטר הנעלה לחמלה ומהמלאך מיכאל.
וכן מגוון של דיסקים לעבודה רוחנית והתמרה לפרטים לחץ כאן