דף הבית חכמת הקבלה עיסוי שוודי פרחי באך Emf רייקי פנג שואי תמונות

מהי רייקי?

רייקי היא אנרגיה אוניברסלית המעניקה חיים שאפשר להשתמש בה בבטחה לכל מטרה, בכל מצב, בכל זמן ולכל דבר. רייקי זו מילה יפנית. ריי = חיים, קי = אנרגיה. בשפות אחרות : בהודית = פראנה, בסינית = צ'י. אין צורך להיות חבר בכת או בדת או באמונה כלשהי. הרייקי זורמת בכולם. אנו נולדים איתה גם אם איננו יודעים, היא מוטבעת בנו. במשך חיינו אנו חוסמים את כניסת האנרגיה הזו, אם אנו מחזקים את כוח השליטה של האגו על השכל שלנו. התחושה הטבעית מפנה את מקומה לידע השיכלי ולביקורת השיכלית, מה שגורם לחסימת האנרגיה הזו, ולא מאפשר לה לזרום בנו באופן טבעי. כך אנו פחות פתוחים, והתוצאה היא שזרימת האנרגיה הטבעית פחות טהורה והיא אינה מספיק נגישה לנו.

כיום הרייקי משמשת בני אדם מכל הדתות, הגזעים, המינים והגילאים. יכולות הרייקי והיכולת לרפא את עצמך ואת אחרים נשארת לאחר חניכת תלמיד הרייקי לכל החיים. האנרגיה זורמת באופן טיבעי לאן שהיא צריכה לזרום, ומרפאת את מה שזקוק לריפוי בגוף הפיזי ובגופים האנרגטיים, גם אם אנו לא מכוונים לזה או לא יודעים במה צריך לטפל.

רייקי היא דרך חיים של תודעה רוחנית ואהבה. פתיחות ומודעות עצמית גבוהה, מחברת אותנו לאנרגיה זו, שבאמצעותה אנו עושים שינוי בחיינו. משנים את המציאות שלנו ואת תמונת העולם של חיינו בה אנו שואפים לאיזון פיזי משולב באיזון אנרגטי. חיינו משתנים ואנו עולים בהדרגה לרמות רוחניות גבוהות יותר בצורה ספירלית. ראיית העולם שלנו משתנה ואנו משנים את הגישה שלנו לחיים. מה שאינו טוב עבורנו נשאר מאחור, ואנו מתקדמים רק עם מי ומה שטוב עבורנו ומוכן לקבל את השינויים שעוברים עלינו ויכול להתקדם יחד איתנו בסולם חיינו.

האנרגיה הזו קיימת ביקום עבור כולם. איננו חייבים לראות אותה או לקחת אותה ממישהו אחר. היא כמו באר מים חיים. ככל ששואבים ממנה היא מתמלאת במים חיים חדשים ואיננה חסרה מאומה. זוהי אהבה ללא תנאי של אלוהים שנמצאת בנו וביקום. רייקי מעודדת התפתחות אישית, בין אישית (בין בני אדם) ורוחנית, נושאים שבעידן החדש הם בעלי חשיבות רבה. כאשר אנו מפתחים את עצמנו באופן אישי, משפיע הדבר גם על הקשרים שלנו עם אנשים אחרים. איננו בודדים ביקום והאישיות שלנו איננה עצמאית. אנו מחוברים לנשמה שלנו ובאמצעותה ליקום ולנשמות אחרות של אנשים אחרים. זה נקרא רשת קוסמית. מרגע שאנו מודעים לעצמנו בצורה כזאת, שיש לנו מרכז שהוא הנשמה, הופכת המציאות שלנו להיות חלק של העולם והיקום כולו. אם כן, כלפי חוץ אנו נראים מופרדים ובודדים, אך למעשה אנו מחוברים יחד. לכל נשמה יש עצמי מורחב באמצעותו ניתן לחוות את היקום. חלק ממה שאנו קוראים מחשבות זה בעצם ידע או הנחיות של היקום עבורנו. הדרכה יומיומית לנו בחיינו בכל רגע ורגע. כשאנו מטפלים ומרפאים את עצמנו, אנו פועלים למעשה עבור הכלל. עבור העצמי המורחב שלנו, עבור היקום.

מי שחווה את הרייקי בפעם הראשונה לאחר חניכה לרייקי, מטפל בעצמו במשך עשרים ואחד ימים. בשבוע הראשון הוא מטהר את עצמו, בשבוע השני הוא נטען ברייקי, ובשבוע השלישי הוא מביא ריפוי לחייו ומוסיף ריפוי למעגל היקומי באמצעות האנרגיה האוניברסלית, הרייקי.

השושלת שלנו
התעודות שלנו

סדנאות רייקי ופנג שואי

מאמרים נוספים על רייקי
האיזון בכף ידך
מודעות ורייקי
ההסטוריה של הרייקי
תלמידים מספרים על רייקי
הרייקי שלאחר אוסואי
מקורו של הרייקי לייטיריאן

יעוץ וטיפול בפרחי באך

לפרטים וקבלת מידע:

054-4590577/8 
Y_bahar@netvision.net.il

פורום האדם השלם
אתר "חינוך וגן – ילדודים"

אנו מציעים דיסק מדיטציות - "ניקוי אנרגטי ועליה רוחנית" - שנתקבלו מהמסטר הנעלה לחמלה ומהמלאך מיכאל.
וכן מגוון של דיסקים לעבודה רוחנית והתמרה לפרטים לחץ כאן